Šuniukai/Puppies

Šiais metais planuojamos vados nuo mūsų kalyčių:

Minelli Rampampam Saules Simfonija – 2,5 metų amžiaus, bus pirmoji kalytės vada.

Oh! Darling Saules Simfonija – 2 metų amžiaus, bus pirmoji kalytės vada

Baccara I Can Boogie Saules Simfonija – 5 metų kalytės, bus paskutinė kalytės vada.

Baccara I can Boogie Saules Simfonija

Vados planuojamos 2024 metų birželio mėnesį

Pirmasis mopsas į mūsų namus atkeliavo 2005 metų rudenį ir savo atėjimu pakeitė mūsų gyvenimą visiems laikams.
Mopsai mūsų gyvenime nėra nei hobis, nei verslas. Tai mūsų šeima, mūsų šeimos nariai.
Dažnai tenka girdėti žmonių atsiliepimus, kad tai yra sudėtinga veislė – nutukę, sunkiai juda, sunkiai kvėpuoja, neperneša karščio ir šalčio. Tačiau, mūsų šeimai – tai yra pati nuostabiausia veislė. Jų prisirišmas prie žmogaus, charakterio žavumas, nepakartojamos mimikos, nepaprastos šiltos akys – žavi kasdien vis labiau.
Veislyne kiekviena vada yra kruopščiai suplanuota: stengiamės, kad gimtų sveiki, veislei tipiško temperamento ir eksterjero šuniukai, nepamirštant svarbiausio dalyko charakterio savybių ir sveikatos.
Mūsų veislyno šuniukai į naujus namus iškeliauja pilnai vakcinuoti, su FCI/LKD kilmės dokumentais, Europine skiepu knygute, auginimo instrukcijomis, kraiteliu.
Mes šuniukams ieškome atsakingo, rūpestingo ir mopsų veislę mylinčio žmogaus. Mopsiukai iš mūsų veislyno iškeliauja tik su pardavimo sutartim, kuri apibrėžia ir būsimo šeimininko, ir veisėjo įsipareigojimus.
Iš veislyno šuniukai iškeliauja 10- 12 savaičių pilnai vakcinuoti pagal amžių.
Veisdami šuniukus, nesistengiame pataikauti būsimiems pirkėjams – kiekvienas šuniukas turi savo vertę ir mums pirmenybė yra veislės specifika. Tai nėra verslas, tai yra labai atsakingas užsiėmimas – tiek prieš veislę, tiek prieš individualų šuniuką. Mūsų vienas pagrindinių tikslų – išsaugoti veislę, ateities kartoms palikti sveikus, gražius ir tikrus veislės atstovus. Kiekvieną vadą planuojame tokią, kurios palikuonį norėtume turėti savo veislyne ir tikime jos indėliu į veislę.

Veislynas registruotas Lietuvos kinologų draugijoje (LKD/FCI), VMVT (valstybinėje maisto veterinarijos tarnyboje), VMI (mokesčių inspekcijoje, esame Lietuvos piliečiai ir deklaruojame savo veiklą pagal Lietuvos respublikos įstatymus)

Jeigu jus domina mūsų veislyno šuniukai – susisiekite su mumis telefonu arba elektroniniu paštu
manomopsai@gmail.com

Ingrida ir Milana